Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Aleksandra Świderska

Czcionka:

Psycholog, absolwentka Uniwersytetu SWPS w Warszawie.

Ukończyłam Studium Pomocy Psychologicznej organizowane przez Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie oraz I stopień TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach). Specjalizuje się w pracy z pacjentem klinicznym, a także interwencji kryzysowej.

Mam ponad 10 – letnie doświadczenie zdobywane w renomowanych placówkach psychiatrycznych takich jak Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii w Morawicy, czy Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, jak i w przyszpitalnej Poradni Zdrowia Psychicznego oraz ośrodkach interwencji kryzysowej.

Zajmuje się diagnostyką psychologiczną oraz pracą terapeutyczną - w szczególności w zakresie zaburzeń psychotycznych, zaburzeń nastroju, zaburzeń osobowości, a także zaburzeń adaptacyjnych i trudności z dostosowaniem się do znacząco nowych okoliczności życiowych.

W Powiatowym Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Górze Kalwarii pracuję jako interwent- psycholog prowadzę krótkoterminową terapię indywidulaną dorosłych od 18 r. ż. z zaburzeniami lękowymi, schizofrenią, chorobami psychiczymi.